شنوایی بازار محصول خرده فروشی عمده فروشی

شنوایی: بازار محصول خرده فروشی عمده فروشی اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری پیام‌های رسمی تبریک جهت جوایز ونیز

در پی جوایز اخیر فیلم «بدون تاریخ بدون امضاء» علاوه بر پیام‌های که در اینترنت منتشر شد،پیام‌هایی نیز بصورت رسمی مخابره شد.

پیام‌های رسمی تبریک جهت جوایز ونیز

پیام های رسمی تبریک جهت جوایز ونیز

عبارات مهم : ایران

در پی جوایز اخیر فیلم «بدون تاریخ بدون امضاء» علاوه بر خبر های که در اینترنت منتشر شد،پیام هایی نیز بصورت رسمی مخابره شد.

«علیرضا تابش» مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی با اشاره به کسب جایزه از سوی «وحید جلیلوند» و «نوید محمدزاده» جهت فیلم «بدون تاریخ بدون امضا» در جشنواره جهانی فیلم ونیز و همچنین کسب جایزه عالی ترین فیلمنامه جهت فیلم «آپاندیس» در جشنواره فیلم مونترال، موفقیت این سینماگران را تبریک گفت.

پیام‌های رسمی تبریک جهت جوایز ونیز

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، متن خبر تبریک «علیرضا تابش» مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی به این شرح است:

«در ایامی که به پیشواز روز ملی سینما می رویم، اخبار مسرت بخش مربوط به موفقیت های سینمای کشور عزیزمان ایران از سوی جوانان این سرزمین در جشنواره های «مونترال» و «ونیز» بر حلاوت و شیرینی این روزها نزد مخاطبان و مشتاقان سینما افزود. ضمن ابراز صمیمانه ترین تبریکات به مردها حسین نمازی، نوید محمدزاده و برادران جلیلوند که اسباب سربلندی سینمای معتبر کشور عزیزمان ایران را همچون دیگر بازیگران و صورت های معروف وزین این سرزمین فراهم نمودند، توفیقات بیش از پیش ایشان را از درگاه خداوند متعال خواهانم.

در پی جوایز اخیر فیلم «بدون تاریخ بدون امضاء» علاوه بر پیام‌های که در اینترنت منتشر شد،پیام‌هایی نیز بصورت رسمی مخابره شد.

راز استمرار موفقیت های بین المللی سینمای ایران، توجه به فیلمسازان جوان در کنار اشخاص بزرگ و تثبیت شده است است.

تجربه های تازه فیلمسازان نوجو و پیشرو طیفی گسترده تر را در داخل و خارج کشور به سینمای کشور عزیزمان ایران علاقمند می کند.

موفقیت فیلم «آپاندیس» در جشنواره جهانی فیلم «مونترال»، جایزه پویانمایی «کلیله و دمنه» در جشنواره بین المللی فیلم «اورآسیا»، حضور فیلم «یه وا» در جشنواره مونترال و … نمودی عینی از توفیق در اجرای این رویکرد است که به حمد الله در ظرف ماه های آینده، اخبار بهتری از حضور فیلمسازان جوان و نوجو در مجامع جهانی منتشر خواهد شد.»

پیام‌های رسمی تبریک جهت جوایز ونیز

پیام تبریک دکتر ابراهیم داروغه زاده به جلیلوند، محمدزاده و نمازی

معاون ارزشیابی و نظارت شرکت سینمایی کسب جایزه معتبر عالی ترین کارگردانی و بازیگری بخش افق های جشنواره بین المللی فیلم ونیز را به وحید جلیلوند و نوید محمد زاده و همچنین جایزه عالی ترین فیلمنامه جشنواره فیلم مونترال را به حسین نمازی را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت امور سینمایی و سمعی وبصری ،متن خبر تبریک دکتر ابراهیم داروغه زاده معاون ارزشیابی و نظارت شرکت سینمایی به این شرح است:

در پی جوایز اخیر فیلم «بدون تاریخ بدون امضاء» علاوه بر پیام‌های که در اینترنت منتشر شد،پیام‌هایی نیز بصورت رسمی مخابره شد.

«بنام خداوند خالق قشنگی ها

هنرمندان فرهیخته و گرامی

پیام‌های رسمی تبریک جهت جوایز ونیز

جناب مردها وحید جلیلوند، نوید محمدزاده و حسین نمازی

دریافت جایزه معتبر عالی ترین کارگردانی و بازیگری بخش افق های جشنواره بین المللی فیلم ونیز و جایزه عالی ترین فیلمنامه جشنواره فیلم مونترال گوارای وجودتان باد.

این روزها سینمای کشور عزیزمان ایران در بحبوبه خشونت های ناعادلانه و ظالمانه علیه بشریت و در میان انواع هجمه های غیرفرهنگی به شخصیت والای انسانی در اقصی نقاط دنیا، عالی ترین رسانه جهت یادآوری و انتقال مفاهیم اخلاقی به جهانیان است.

تلاش و موفقیت فعالان عرصه فرهنگ و هنر کشور عزیزمان ایران زمین، فارغ از خوش حالی آفرینی جهت علاقمندان به هنر هفتم، زیاد ازین منظر ستودنیست که در قالب تصویر و با درخشش های متعدد در محافل جهانی، دِین خود را در بسط اندیشه های والا و ماندگار به جامعه انسانی ادا می کند.

با ابراز شادمانی و تبریک به مناسبت کسب این جایگاه شایسته، جهت همه سینماگران کشورم آرزوی توفیق زیاد در مسیر تحقق سینمای اندیشه ورز و متعالی دارم.»

تبریک گروه تئاتری «پچ پچه های پشت خط نبرد» به جایزه ونیز

گروه تئاتر تازه و گروه نمایش «پچ پچه های پشت خط نبرد» خبر تبریکی را به مناسبت موفقیت نوید محمدزاده در جشنواره فیلم ونیز خطاب به این عضو گروهشان منتشر کردند.

در این خبر آمده است:«چند سال باید زحمت کشید؟

سر چندتا تمرین در پلاتوهای دانشگاه باید رفت؟ چندبار باید در بازبینی ها رد شد؟

چند ده دفعه باید سر تمرین دعوا کرد، قهر کرد، تمرین را رها کرد؟ بعد برگشت خندید و همه رو شگفت زده کرد؟

چند صد دقیقه پشت صحنه ی هر اجرا باید ایستاد، با چشمان بسته دیالوگ ها را مرور کرد، با استرس از درزهای دیوار تماشاگرها را نگاه کرد و با انرژی و با تمام وجود بازی را شروع کرد؟

چند هزار رورانس را باید تجربه کرد؟

و چندبار باید بغض و سکوت کرد و بهت زده تماشا کرد که لحظه ها و بازی های ناب ت توقیف می شه؟

چندتا پرسش دیگر می شود از این مسیر پرمشقت و پرباری که تو پیمودی پرسید؟ تو که نویدبخش تاتر و سینمای ایران.. و حالا دنیا شدی.

نوید محمدزاده تو به همه ی ما و نسل ما یادآوری کردی که باید دوید و تلاش کرد و از همه مهم تر روح بزرگ داشت.

تو حالا یک شیر ونیز داری که دو بال با ارزش دارد، و ما یک بَبرِ کُرد که قلبی بزرگ.

از طرف هم گروهی هایت در گروه تئاتر تازه و تئاتر پچ پچه های پشت خط نبرد»

اجرای رپرتوار نمایش«پچ پچه های پشت خط نبرد» نوشته علیرضا نادری و به کارگردانی اشکان خیل نژاد بعد از بازگشت نوید محمدزاده از ونیز، از تاریخ ۲۱ شهریور در پردیس تئاتر شهرزاد از سر گرفته خواهد شد.

واژه های کلیدی: ایران | جایزه | سینمای | موفقیت | جشنواره | سینمایی | مونترال | پیام تبریک | وحید جلیلوند | جشنواره فیلم | نوید محمدزاده

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs