شنوایی بازار محصول خرده فروشی عمده فروشی

شنوایی: بازار محصول خرده فروشی عمده فروشی اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار حوادث ۱.۳ درصد آمار کشته های حوادث رانندگی دنیا مربوط به کشور عزیزمان ایران است

رئیس هیئت مدیره جمعیت طرفداران ایمنی راه های کشور عزیزمان ایران ۱.۳ درصد آمار کشته های حوادث رانندگی دنیا را مربوط به کشور عزیزمان ایران دانست.

۱.۳ درصد آمار کشته های حوادث رانندگی دنیا مربوط به کشور عزیزمان ایران است

۱.۳ درصد آمار کشته های حوادث رانندگی دنیا مربوط به کشور عزیزمان ایران است

عبارات مهم : ایران

رئیس هیئت مدیره جمعیت طرفداران ایمنی راه های کشور عزیزمان ایران ۱.۳ درصد آمار کشته های حوادث رانندگی دنیا را مربوط به کشور عزیزمان ایران دانست.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد بخارایی پیش از ظهر چهارشنبه در همایش ارتقاء فرهنگ ترافیک استان کرمان «ایمنی راه ها نیازمند عزم ملی» را شعار جمعیت طرفداران ایمنی راه های کشور عزیزمان ایران دانست و گفت: شایسته است جهت آرزوی بزرگ های ملی و انسانی هم پیمانی داشته باشیم.

وی با اشاره به چالش حوزه حمل و نقل ادامه داد: حمل و نقل بستر توسعه اقتصادی و ایمنی بااهمیت ترین شاخص این حوزه است.

بخارایی عنوان کرد: پدیده شوم سوانح رانندگی هر ساعت از این مرز و بوم مجرم و کشته می گیرد و اگر این مساله را به عنوان یک دغدغه بپذیریم باید عزمی ملی جهت آن شکل بگیرد.

وی اوج بردن امید به زندگی در جامعه را وظیفه ذاتی هر دولت، دستگاه اجرایی و خانواده دانست و افزود: ۱۶ هزار و ۲۰۰ نفر طی سال گذشته در کشور عزیزمان ایران در حوادث رانندگی جان باختند و ۳۲۰ هزار نفر هم مجروح و معلول شدند.

رئیس هیئت مدیره جمعیت طرفداران ایمنی راه های کشور عزیزمان ایران ۱.۳ درصد آمار کشته های حوادث رانندگی جان را مربوط به کشور عزیزمان ایران دانست و عنوان کرد: ۳۰ درصد از میانگین جهانی اوضاع ما وخیم تر است.

وی با اشاره به اینکه سیر تصادفات در حال زیاد کردن هست، ادامه داد: آمار تصادفات در سال های ۸۴ تا ۹۵ سیر نزولی داشت ولی این آمار در سال های ۹۶ و ۹۷ سیر صعودی پیدا کرده است.

بخارایی عنوان کرد: این باور که آمار تصادفات با توجه به زندگی ماشینی طبیعی هست؛ اشتباه است و باید توجه داشت که ایمنی قابل دستیابی و تحقق است.

وی ادامه داد: نشانه کشورهای صنعتی رساندن آمار تلفات حوادث رانندگی به صفر است و ما هم در کشور عزیزمان ایران این آرزوی بزرگ را داریم و عقیده داریم که حتی یک کشته هم زیاد است.

رئیس هیئت مدیره جمعیت طرفداران ایمنی راه های کشور عزیزمان ایران با تاکید بر اینکه هر کدام از ما باید سفیر جهت ایمنی باشیم و توسعه همه جانبه فرهنگ ایمنی را ارتقاء دهیم.

بخارایی گفت: بزرگراه ها باید جهت متخلفان رانندگی ناامن باشد، باید خودروی های ایمن ساخته شود و تعمیرات وسایل نقلیه و امدادرسانی به اتفاق دیده گان ایمن انجام شود. این در حالیست که ۵۰ درصد از فوت و میر اتفاق دیدگان در بیمارستان ها رخ می دهد.

وی با اشاره به اینکه اصلاح فرهنگ ایمنی باید همه جانبه باشد، افزود: جهت اصلاح فرهنگ رانندگی باید جامعه آموزش داده شود ولی صدا و سیما و آموزش و پرورش در این زمینه کم کاری می کنند.

بخارایی عنوان کرد: کودکان توان دفاع از خودشان در برابر حوادث رانندگی را ندارند و باید به این سوژه پرداخته شود و تا از رفتارهای خطرناک جلوگیری شود.

رئیس هیئت مدیره جمعیت طرفداران ایمنی راه های کشور عزیزمان ایران گفت: خلاف های راهنمایی و رانندگی بعضی راکبان موتورسیکلت جهت جامعه ما به نماد خلاف اجتماعی تبدیل شده است است.

وی با اشاره به وجود دو میلیون راننده حرفه ای و ۲۰ میلیون راننده گواهینامه ای در کشور عزیزمان ایران گفت: رانندگان حرفه ای ۵۰ درصد شبکه برون مو دورن شهری را در اختیار دارند و باید از نظرات و تجارب آنها استفاده بشود.

بخارایی از برگزاری جشنواره رانندگان حرفه ای به صورت استانی و سپس ملی خبر داد و افزود: ۲۴ درصد آسیب پذیران سوانح رانندگی بانوان هستند و باید نقش و نظر آنها در این دغدغه ملی استفاده شود.

وی همچنین گفت: روحانیون هم می توانند در این زمینه تاثیرگذاری زیادی داشته باشند آیا که ایمنی راه ها مصداق بارز امر به معروف و نهی از منکر است.

بخارایی عنوان کرد: تشکیل سمن ها جهت کارهای زیربنایی توصیه می شود تا حمل و نقل بدون اتفاق داشته باشیم.

۱.۳ درصد آمار کشته های حوادث رانندگی دنیا مربوط به کشور عزیزمان ایران است

واژه های کلیدی: ایران | ایمنی | جمعیت | حوادث | رانندگی | طرفداران | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs