شنوایی بازار محصول خرده فروشی عمده فروشی

شنوایی: بازار محصول خرده فروشی عمده فروشی اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار بین الملل برخی‌ برنامه تجزیه سوریه را دارند / چاوش اوغلو

وزیر خارجه ترکیه مدعی شد: عملیات در عفرین حق مشروع ما، منطبق با قوانین بین المللی، منشور شرکت ملل و قطعنامه‌های شورای امنیت هست؛ ولی برخی‌ برنامه تجزیه سوریه را

برخی‌ برنامه تجزیه سوریه را دارند / چاوش اوغلو

چاوش اوغلو: بعضی برنامه تجزیه سوریه را دارند

عبارات مهم : ترکیه

وزیر خارجه ترکیه مدعی شد: عملیات در عفرین حق مشروع ما، منطبق با قوانین بین المللی، منشور شرکت ملل و قطعنامه های شورای امنیت هست؛ ولی بعضی برنامه تجزیه سوریه را دارند.

به گزارش مهر به نقل از آناتولی، مولود چاوش اوغلو وزیر خارجه ترکیه امروز دوشنبه در شهرستان «ماناوگات» واقع در استان آنتالیا با اشاره به عملیات جاری این کشور در خاک سوریه موسوم به «شاخه زیتون» ادعا کرد: ما چشمداشتی به خاک هیچ کشوری نداریم!

برخی‌ برنامه تجزیه سوریه را دارند / چاوش اوغلو

وزیر خارجه ترکیه بدون اشاره به استمرار عملیات نظامی ارتش این کشور در خاک سوریه بر خلاف موازین بین المللی و بدون کسب مجوز از دولت قانونی دمشق مدعی شد: هیچ کس قدرتمندانه تر از ترکیه از تمامیت ارضی سوریه دفاع نمی کند!؛ ولی بعضی ها نشانه و برنامه ماندن و تجزیه این کشور را دارند.

وی ادعاهای خود را اینگونه ادامه داد: عملیات در عفرین حق مشروع و طبیعی ما هست. این عملیات کاملا منطبق با قوانین بین المللی منشور شرکت ملل و قطعنامه های شورای امنیت هست. ما از منابع و قوانین بین المللی استفاده می کنیم.

وزیر خارجه ترکیه مدعی شد: عملیات در عفرین حق مشروع ما، منطبق با قوانین بین المللی، منشور شرکت ملل و قطعنامه‌های شورای امنیت هست؛ ولی برخی‌ برنامه تجزیه سوریه را

چاوش اوغلو در ادامه افزود: پیش از شروع عملیات شاخه زیتون به کسانی که از تروریست ها حمایت می کردند گفتیم که به آن ها سلاح ندهید، این سلاح ها تهدیدی جهت ماست و علیه ترکیه استفاده می شود؛ ولی توجهی نکردند و ما خود سرنوشتمان را رقم می زنیم.

وزیر خارجه ترکیه افزود: در حالیکه تروریست های شمال سوریه با حمایت آمریکا ۲۵ درصد از اراضی سوریه را اشغال کرده اند، آیا هیچ یک از برادران کرد سوری به این مناطق باز نمی گردند؟ لیکن پ ک ک اجازه بازگشت آنها به آنها را نمی دهد.

واژه های کلیدی: ترکیه | سوریه | برنامه | عملیات نظامی | قوانین بین المللی | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs